Apartamenty jednopoziomowe

Jednopoziomowy apartament z sypialnią oraz dużym, przestrzennym salonem z rozkładaną kanapą, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką idealny dla rodziny.  W apartamencie: prywatna łazienka z wanną wyposażona w suszarkę do włosów i ręczniki, salon z TV, BIO kominek, ekspres do kawy, duża szafa. Dużo miejsca do przechowywania!

Zapytaj

Jednopoziomowy apartament z sypialnią z podwójnym łóżkiem, salonem z aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Przestronny salon z TV i BIO kominkiem, z rozkładaną kanapą, połączony z aneksem kuchennym. W pełni wyposażony aneks kuchenny, z ekspresem do kawy, czajnikiem, mikrofalówką, płytą indykcyjną, zmywarką, stołem barowym.  Apartament rodzinny. 

Zapytaj

Jednopoziomowy apartament w iście nowoczesnym czerwonym designie. Salon z rozkładaną kanapą, sypialnią z dwuosobowym łóżkiem, aneksem kuchennym, prywatną łazienką. Salon z TV, BIO kominek, w pełni wyposażony aneks kuchenny z dużym stołem, stolik kawowy. Jasna sypialnia w nowoczesny stylu czerwonym dwuosobowym łóżkiem, dużą szafą. Nowoczesny design. 

Zapytaj

Jednopoziomowy apartament z sypialnią oraz salonem z rozkładaną kanapą, aneksem kuchennym i prywatną łazienką - idealny dla rodziny. 
W pełni wyposażony aneks kuchenny z ekspresem do kawy  i zmywarką. Salon z TV i BIO kominkiem. Duża szafa, duża ilość miejsca do przechowywania. Przestronna łazienka z wanną, wyposażona w ręczniki oraz suszarkę do włosów.

Zapytaj

Jednopoziomowy apartament z sypialnią oraz salonem z rozkładaną kanapą, BIO kominkiem i TV, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką z wanną - idealny dla rodziny. Duża przestronna łazienka z wanną, dużym lustrem, wyposażona w ręczniki, suszarkę do włosów, garderoba. Sypialnia z dwuosobowym łóżkiem, świeżą pościelą i dużą szafą z lustrami.

Zapytaj